سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

آموزشهای غیر حضوریتان چگونه برگذار می شود؟

آموزشهای غیر حضوری به صورت آنلاین و با نرم افزار ادوبی کانکت به صورت تصویری به صورت زنده برگذار خواهد شد.به این صورت که لینک دانلود نرم افزار ادوبی و کد مخصوص به هنرجو را برای هنرجو ارسال می کنیم و هنر جو پس از نصب و گذاشتن کد در نرم افزار در ساعت تعیین شده آموزش پشت سیستم کامپیوتر خود حاضر می شود و توسط دوربین و میکروفن سیستم یا لبتاپ شروع به آموزش دیدن میکند و استاد به صورت آنلاین به هنرجو درس میدهد.

در صورت غیبت هنرجو در ساعت آموزش انلاین شهریه هنرجو چه می شود؟

در صورتی که هنرجو از 6 ساعت قبل از ساعت جلسه آنلاین ،  نسبت به اطلاعرسانی از عدم حضور خود در ساعت مقرر اقدام کند ساعت جلسه وی به جلسه آینده موکول شده و هیچگونه شهریه ای از وی دریافت نمیگردد.

در صورت اشکالی در اینترنت و موفق نشدن در ارتباط شهریه محاسبه میگردد؟

در صورتی که ارتباط تصویری بین هنرجو و استاد برقرار نشده باشد و هنرجو ادعای قطع بودن اینترنت را داشته باشد شهره به طور کامل دریا فت میگردد ولی در صورتی که نصف یا قسمتی از کلاس برگذار شده باشد و اینترنت قطع شده باشد شهریه ای دریافت نمیگردد و به اندازه زمان باقی مانده ، (طی هماهنگی بین استاد و هنرجو )در زمانی دیگر مابقی جلسه جبرانی برگذار میگردد.

در صورت حاضر نبودن استاد شهریه محاسبه میشود؟

خیر . در این صورت بلافاصله در اولین زمان مورد تایید طرفین جلسه ی جبرانی جدید هماهنگ شده و برگذار میگردد.

در صورت خریدن آموزشهای تصویری ویولن پشتیبانی هم دارید؟

بله در صورت خریدت پکیج های آموزشی مقدماتی و پیشرفته به مدت 5 ساعت به صورت آنلاین استاد مربوطه به رفع اشکال و آموزش ویولن به هنرجو خواهد پرداخت.توجه داشته باشید این آموزشها فقط و تنها در روز خریدن محصول با اپراتور باید هماهنگ شود و برای ساعات آموزش برنامه ریزی گردد.وگرنه به معنی عدم درخواست پشتیبانی تلقی میشود.

استاد از چه متدی برای تدریس ویولن استفاده میکنند؟

تکنیک و متد گالامیان و متد تدریس ویولن روسی از دانشگاه آدسا روسیه

آیا تست و خرید ویولن خوب را هم برای هنرجویان تازه انجام میدهید؟

بله بنابه درخواست هنرجوهای خصوصی و حضوری بر اساس میزان هزینه ای که میخواهند انجام دهند.به انها مدل و برندهایی که در آن رنج قیمت میتوان خرید معرفی میشوند و پس از تایید هنرجو بر اساس مشخصات و خصوصیات ساز تهیه و تست میشود.بر همین اساس برای هنرجوهای غیر حضوری پس از دریافت وجه ساز به انتخاب خود هنرجو ساز تهیه شده ،تست میشود و پس از اطمینان از تمامی مسائل فنی و تخصیص سایت برای هنرجو پس از مدت نهایتا 48 تا 72 ساعت ارسال میگردد.

از ما بپرسید